جوشکاری سیار تهران
جوشکاری سیار تهران
جوشکار سیار
آهنگری سیار
۰۹۱۲۲۴۹۳۱۳۰ شنبه - جمعه 09:00 - 21:00 بلوار کشاورز ، خ 16 آذر ، ک عروجی پ 20
۰۹۱۲۲۴۹۳۱۳۰ شنبه - جمعه 09:00 - 21:00 بلوار کشاورز ، خ 16 آذر ک عروجی
۰۹۱۲۲۴۹۳۱۳۰ شنبه - جمعه 09:00 - 21:00 بلوار کشاورز ، خ 16 آذر ک عروجی پ 20
سرویس
تمام نقاط تهران
آهنگری سیار
آهنگری در محل
جوشکاری سیار
چوشکاری در محل
تماس

خدمات ما

جوشکاری سیار تهران ، آهنگری سیار ، سرویس تمام نقاط تهران
‫0/5 ‫(0 نظر)

خدمات جوشکاری و آهنگری در محل تهران

جوشکاری سیار آرگون

به جوشکاری تحت پوشش گاز آرگون میگویند به همین دلیل برای انجام جوشکاری آرگون علاوه بر دستگاه  مخصوص شما به یک کپسول که حاوی گاز آرگون باشد . در این کارگاه این امکانات فراهم شده تا بطور سیار آماده خدمتگذاری باشیم. 

بیشتر بدانید

آهنگری سیار

بیشتر بدانید

جوشکاری سیار

ارائه دهنده بهترین خدمات جوشکاری سیار و برشکاری با هوا برش بدون سر و صدا در هر ساعت از شبانه روز بدون تعطیلی با مشاوره رایگان برای خدمات جوشکاری و برشکاری و با نازل ترین قیمت

بیشتر بدانید

جوشکاری در منزل تهران

نصب نرده حفاظ حصار

امروزه حصار انواع مختلفی دارد که  یکی از ابزارهای پرکاربرد و ارزان قیمت ای است که برای حفاظت مورد استفاده قرار می گیرد، حفاظ در مقایسه با کارایی آن قیمت تمام شده‌ی ارزانی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

بیشتر بدانید

نصب حفاظ شاخ گوزنی

این نرده های حفاظتی را می توان برای زیبایی و نمای ساختمان و ایمنی ساختمان مورد استفاده قرار داد. این نرده ها علاوه بر نمای زیبایی که  به دیوارها و ساختمان مسکونی می بخشند در ساختمان های اداری و ویلا و …
بیشتر بدانید

درب کشویی (آکاردئونی)

درب کشویی یا همان در آکاردئونی امروزه مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته که جنبه‌ی حفاظتی دارد که انواع مختلفی دارد. از جمله درب آکاردئونی چوبی، 
بیشتر بدانید

دیگر خدمات جوشکاری سیار تهران

پشتیبانی عالی

ما معتقدیم که انجام کارهای باکیفیت باعث می‌شود که اطمینان و رضایت مشتریان جلب شود و با جلب رضایت مشتریان و احساس رضایت آن‌ها و همچنین اعتماد آن‌ها به ما، کار و فعالیت‌های ما روزبه‌روز توسعه خواهد یافت.
بیشتر بدانید

نرده حفاظ حصار

امروزه حصار انواع مختلفی دارد که یکی از ابزارهای پرکاربرد و ارزان قیمت ای است که برای حفاظت مورد استفاده قرار می گیرد، حفاظ در مقایسه با کارایی آن قیمت تمام شده‌ی ارزانی دارد و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.
بیشتر بدانید

نصب نرده استیل در تهران

نرده استیل علاوه بر زیبایی، نقش محافظتی را نیز بر عهده دارند. نصب نرده استیل با توجه به استانداردهای محافظتی و در نظر گرفتن نکات ایمنی، یکی از ضروری ترین امور در اماکن مسکونی است.

بیشتر بدانید
Call Now Buttonتماس